Методична стаття “Обираємо курс для молодшої школи”

Як обрати підручник для учнів? Вчителі витрачають багато часу для вибору підручників на наступний навчальний рік, переглядають, порівнюють та часто питають про досвід своїх колег.

І тут важливо розуміти, що насправді, в сучасних умовах для вивчення англійської недостатньо одного підручника. Доречніше говорити про курс.

Курс складається не лише з підручника, а й робочого зошита та додаткових матеріалів: аудіо, відео, тестів, допоміжних матеріалів для викладача. Окрім цього, важливо ще й мати зрозумілу книгу для вчителя, яка пояснить, як і коли доречно використовувати усі матеріали. Зараз багато уваги приділяють формувальному оцінюванню, тому наявність пояснень щодо того, як оцінити роботу учнів теж стає великою перевагою навчального курсу.

Правильно підібраний курс – як справжня дорожня карта, допоможе і викладачу, і учням розпочати цікаву і зрозумілу подорож у світ англійської мови.

Що важливо вчителю?

Ми часто спілкуємось з викладачами і знаємо, що для кожного такий «ідеальний» курс різний. Хтось шукає чітку програму, в якій багато уваги приділяється вивченню правил, і з кожним рівнем учні повторюватимуть їх та вивчатимуть більш поглиблено. А ось інші викладачі, навпаки, бажають, щоб курс мав на меті не лише виконання вправ, але й містив завдання для розвитку говоріння та креативності учнів.

В наш час особливо цінується зручність та економія часу. Тому викладачі шукають курси, в яких усі відео, аудіо та тести зручно розташовані і не потребують багато зусиль для їх використання. Ми знаємо, що вчителі дуже вдячні, коли книга для вчителя містить сторінки підручників і пояснення щодо ходу уроків та оцінювання успіхів учнів.

Які особливості підручників National Gographic Learning?

Ми зібрали часті запитання вчителів та дали відповіді щодо підручників для молодшої школи видавництва National Geographical Learning та сподіваємось, це допоможе вам визначитись з тим, який підручник обрати на наступний навчальний рік.

Look Wonderful World, second edition Our World, second edition
Чим цей підручник
особливий?
Комунікативний підхід до навчання, 16 відео уроків, вивчення фоніксів, вивчення граматики у віршиках Поглиблене вивчення граматики та лексики, багато текстів для читання, окрема книга Поєднання англійської та між предметні зв’язки
Чи є рівень Starter? так ні так
Яка складність підручника? Starter Level: pre-A1
Level 1: pre-A1
Level 2: A1
Level 3: A1
Level 4: A1+
Level 1: pre-A1
Level 2: A1
Level 3: A1+
Level 4: A2
Starter Level: pre-A1
Level 1: pre-A1
Level 2: A1
Level 3: A1
Level 4: A1+
Чи має підручник
дозвіл МОН?
так так ні
Які компоненти є для
учня?
Student’s book, Workbook. Додатково Reading Anthology. Student’s book, Workbook. Додатково Grammar book, ABC book Student’s book, Workbook. Додатково Grammar book, Our World readers
Що у книзі для
вчителя?
Пояснення щодо ходу уроку, сторінки книги, додаткові ідеї, інформація про фотографії, гайд по формувальному оцінюванню Пояснення щодо кожної вправи, сторінки книги, додаткові ідеї, інформація про фотографії Пояснення щодо ходу уроку, сторінки книги, додаткові ідеї, інформація про фотографії, детальне пояснення по формувальному оцінюванню на кожному уроці
Які додаткові
матеріали?
вправи для розвитку вмінь 21 ст, тести додаткові мультфільми та історії для читання, тести 6 відео уроків до кожного розділу, тести, додаткові роздруківки на кожний урок, відео курс для професійного розвитку
Де шукати ресурси? Онлайн платформа з відео, аудіо та додатковими ресурсами Онлайн платформа з відео, аудіо та додатковими ресурсами Онлайн платформа з відео, аудіо та додатковими ресурсами
Чи є компоненти для
онлайн навчання?
(онлайн практика,
ігри, ebook)
так ні так

Де можна ознайомитися з підручниками?

Ми зібрали для вас корисні посилання для того, щоб ви змогли зазирнути в середину підручників.

Для того, щоб отримати консультацію та дізнатись більше про курс, який сподобався, звертайтесь до менеджерів компанії «Лінгвіст», офіційного представника видавництва National Geographic Learning в Україні.

Look

Приклади сторінок
Відеоогляд

Wonderful World, second edition

Приклади сторінок
Відеоогляд

Our World, second edition

Приклади сторінок
Відеоогляд